Новости /Блог

6 локацій, які зарядять вас енергією!

Літо кличе до подорожей і відкриттів! Якщо у вас є бажання вийти за рамки повсякденного життя, то у нас є декілька порад по цікавим локаціях. Критерії відбору були зрозумілі: легкі умови в'їзду або повернення додому.


Мальта

Мальта щодо гладко долає кризу. З приблизно півмільйона жителів заразилися трохи більше 30 000. Завдяки швидкості вакцинації тепер вона вважається першою країною ЄС, що отримала колективний імунітет. Все, що вам потрібно для в'їзду на Мальту, - це негативний тест і заповнення двох форм. Повернутися додому стане ще простіше.

Мальта - дивно розвинена країна, де ви практикуєте свою англійську. З першого погляду ви будете зачаровані цікавою архітектурою, мальовничими пляжами і захоплюючою життям під водою. І обов'язково покуштуйте вишукані страви місцевої кухні!

Канарські острови

Чарівний архіпелаг, куди за останні місяці пішли люди, спраглі океану, гарної природи, сонця, морських делікатесів і оптимальної дози відпочинку. В даний час все, що вам потрібно для всієї Іспанії, - це ПЛР або тест на антиген (максимум 48 годин), або завершена вакцинація або covid. Канарські острови довгий час перебували в помаранчевій категорії на Українському дорожньому світлофорі, що означає, що вам потрібен тільки антиген або ПЛР назад, або через 22 дні після першої дози вакцинації. Також вирушайте на райський острів.
Ви полюбите Канарські острови завдяки стабільній погоді цілий рік. Місцевий пейзаж захоплює дух і ідеально підходить для піших прогулянок. Підніміться на місцеві вулкани, прогуляйтеся по піщаних дюнах, займіться водними видами спорту. Вам точно не доведеться нудьгувати на Канарських островах, адже серця Іспанії та Африки б'ються одночасно!

Португалія

Португалія - ​​це забутий Україною рай, який безумовно заслуговує вашої уваги. Красива незаймана природа з національними парками, узбережжя з пляжами, захованими серед скель, ревучий океан, чудове вино, доброзичливі жителі і острова, повні квітів і пригод
... Хто б встояв?


Австрія

Ваше серце вимагає місця, захованого в глухому лісі на тлі вражаючих гірських вершин? Якщо ви віддаєте перевагу гірське повітря, що пахне хвоєю і луговими квітами, то на відпочинку в Австрії ви відчуєте себе в раю. Велосипедні прогулянки можуть бути ідеальним вибором. Тест електронного велосипеда допоможе вам вибрати найнадійнішого попутника.
Той факт, що для вашої поїздки на велосипеді досить тільки 1-й дози вакцинації плюс 22 дня або негативного антигену. Просто не забувайте завжди заповнювати форму заявки.

Албанія

Албанія - приклад відкритої країни, де немає будь-яких обмежувальних правил для в'їзду на її територію, тому вам не потрібні аналізи, карантин або вакцинація. Після повернення додому вам необхідно пройти тест перед від'їздом, а потім через п'ять днів після прибуття.
Ще до пандемії країна намагалася привернути якомога більше туристів. Вона знає про свою складну історію, через яку туристи, можливо, не звертають на неї уваги. Пішов в минуле строгий тоталітарний режим, тому нема чого позбавляти себе цікавого місця з красивою природою і вигідними цінами.

Ісландія

В даний час умови в'їзду в Ісландію обумовлені проходженням 3 тестів ПЛР. Перший - перед поїздкою, другий - після виходу з літака прямо в аеропорту, третій - через 5-6 днів. Час між другим і третім тестами необхідно провести в карантині. Якщо ви хочете подолати це, ця безпечна країна відплатить вам досконалою природою.
Вас чекають гейзери, водоспади, льодовики, озера, гарячі джерела, кити і милі тупики. А як щодо ельфів і гномів, які живуть тут і шанованих місцевим урядом? Поїздка в Ісландію - це просто як потрапити в казку ...