Новости /Блог

7 причин відвідати турецьку Анталію.

Хочете побачити і випробувати що-небудь цікаве в Анталії? Ви втомилися від водних розваг і пляжних шезлонгів? Ми познайомимо вас з привабливими місцями в цьому районі і цікавими заходами, які зроблять ваш відпочинок в Туреччині прекрасним. 

Прогуляйтеся по руїнах Фазеліса.

Руїни греко-римського портового міста представляють собою прекрасне подорож, який пропонує не тільки історію і культуру, а й відпочинок на мілководді. Здійсніть приємну прогулянку серед руїн і уявіть, яким було життя при Олександрі Великому. До найбільш вражаючим місцевим пам'яткам ставляться залишки акведука і амфітеатру. Цікава також головна ринкова вулиця, яка з'єднує два порти. Сьогодні цей район знаходиться в національному парку, де ви знайдете прекрасні пляжі. Поруч немає ресторанів, але ви можете спланувати приємний пікнік і чудовий день вам гарантований.

Влаштуйте пікнік біля водоспаду Дуден.

Околиці Анталії багаті карстовими водоспадами, печерами і джерелами. Від Таврських гір до Середземного моря тече річка Дуден, утворюючи по шляху два каскади водоспадів. Вони відомі як Верхній і Нижній Дуденскіе водоспади. Популярне місце, оточене садами, використовується туристами і місцевими жителями для пікніків. Верхній Дуденскій водоспад заввишки 15 м є майже райське частиною і знаходиться в 10 км на північ від центру Анталії. За ним знаходиться природна печера, де можна сидіти і дивитися каскади. Водоспад Долні Дуденскій знаходиться в 8 км від центру на схід.

Відвідайте археологічний музей.

Археологічний музей Анталії - один з кращих в Туреччині. Він стоїть на скелі над пляжем Аланья. Це захоплююче і захоплююче познайомить вас з історією Анталії. У ньому представлена ​​вражаюча колекція артефактів (від бронзового століття до візантійського періоду) і виявлені археологічні розкопки, в основному з давньогрецьких і римських пам'ятників. Найважливішими експонатами музею є статуї богів з городища Перга і мозаїки з древнього міста Селевкея.


Досліджуйте Калєїчи

Завдяки тому, що Анталія має гарні історичні пам'ятники і в той же час красиву берегову лінію, це ідеальний туристичний курорт. Між портом і житловим центром знаходиться старе місто Калєїчи, де ви можете помилуватися сумішшю римської та османської архітектури. Увійшовши в старе місто, ви пройдете через ворота Адріана (Üçkapılar, що в перекладі з турецької означає «Три врата»), потрійну арку, побудовану в 2 столітті і захищає вхід в Калєїчи. Поруч знаходиться ще один видатний символ Анталії, 40-метровий мінарет Флейти (Yivli Minare). Він був побудований разом з турецькою сельджукской мечеттю в 13 столітті, від якої, на жаль, залишилися тільки руїни.

Відпочинок в парку Карааліоглу

В одному з головних парків Анталії ви можете розслабитися в тіні в спекотні дні або прогулятися. На краю височить давньоримська фортеця Хидирлик з видом на старий порт, яка зачарує вас особливо в променях призахідного сонця. З вежі висотою 14 м відкривається воістину захоплюючий панорамний вид на місто і затоку. Парк також є прекрасним місцем для пікніка, завжди доступний і безкоштовний.

Подивитися усічений мінарет

Рубаний або зламаний мінарет (Кесик Мінарет) мечеті Коркут коштує приблизно в центрі старого міста. Чарівне будівля була зруйнована пожежею в 19 столітті, і все, що залишилося від нього - це зруйновані руїни. Спочатку був римський храм, побудований у 2 столітті, а потім перетворений в візантійську церкву. Пізніше він став мечеттю і до нього був прибудований мінарет, у якого сьогодні немає вершини.

Будьте зачаровані печерою Караїн 

Печера Караїн на схилі гори складається з декількох великих печер. Всі відкриті для публіки. Розкопки в печері привели до відкриттів періоду палеоліту, включаючи можливі фрагменти черепа неандертальця. Деякі з артефактів виставлені в невеликому музеї на території готелю, інші можна знайти в Археологічному музеї Анталії. Рекомендуємо поєднати поїздку в печеру Караїн з відвідуванням монументального кам'яного міста Термессос.