Новости /Блог

Відкрийте для себе острів чудес: Мадагаскар

Острів чудес часто називають Мадагаскаром. Найстаріший острів на планеті Земля, населений унікальними істотами і рослинами, заворожує своєю різноманітністю і дивовижною крихкістю.

Кілометри білих пляжів, зачаровує підводне життя, величні баобаби і пишна зелень національних парків переконають вас у тому, що Мадагаскар - це шедевр матері-природи.

Після прибуття на четвертий за величиною острів у світі ви зрозумієте, що це не класичне туристичний напрямок з розкішними готельними комплексами і ідеальними пляжами. До того ж Мадагаскар володіє унікальною харизмою. Він знаходиться в 400 кілометрах від Мозамбікського протоки від східного узбережжя Африки. На території в сім разів більше, ніж Чеська Республіка, ви можете відвідати тропічні ліси, савани, пустелі, напівпустелі, листяні ліси і знамениту алею величних баоба. Віялоподібна корона паломницької пальми, викриття Мадагаскару, також прикрашає національний герб країни.

Острів короля Елімана 

Серце і душа Мадагаскару - його унікальна фауна і флора, 90% яких є ендемічними видами. Після відділення від африканського континенту 165 мільйонів років тому тут в повній ізоляції від зовнішнього світу розвинувся захоплюючий світ рослин і тварин, найвідомішим представником якого, безсумнівно, є симпатичний полухвостий лемур. Казкового короля Елімана супроводжують ще 70 видів лемурів. Приватний заповідник Пальмаріум, розташований в районі озера Ампітабе, або великий національний парк Андасібе-Мантадіа, де також можна побачити безліч птахів і рептилій, пропонують ідеальні умови для спостереження за ними. В непрохідною зелені тропічного лісу ви можете спробувати знайти один з 75 видів хамелеонів.


Парк, що виходить з морських глибин

Скельні освіти в національному парку цинги-де-Бемараха також є унікальними в Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Гострі скельні башти нагадують часи, коли острів відокремлювався від африканського континенту. Вся територія національного парку лежала нижче рівня моря, а ліс кам'яних голок утворював відкладення вапняку. Гострі скелі, що досягають у висоту сімдесяти метрів, переплітаються з рядом печер, підвісних мостів і металевих сходів. На додаток до виключного видовищу вас чекає унікальний адреналіновий досвід.


Острів ароматів і піратів


Найпопулярнішим туристичним напрямком на Мадагаскарі є острів Нусі-Бе, влучно названий Островом ароматів. У повітрі пахне корицею, ваніллю, іланг-іланг і кави. В останні залишки тропічного лісу можна побачити в L okobe спеціального резерву, білі пляжі ідеально підходять для безтурботного відпочинку і кришталево чистими водами Індійського океану, безпосередньо спонукати вас шноркель, підводне занурення і водні розваги. Різноманітна і місцева нічне життя. Десятки стильних ресторанів, барів і нічних клубів оживають після заходу сонця. У тому, що острів був популярним притулком жадібних піратів, ви переконаєтеся, що відвідайте руїни піратської прибережної фортеці.

Коли їхати ?

На Мадагаскарі тропічний клімат, але температура може сильно варіюватися в залежності від висоти, на якій ви перебуваєте. На узбережжі ви можете розраховувати на цілорічну температуру від 21 до 26 ° C. На суші вас чекає ідеальна круїзна температура від 13 до 19 ° C. Сезон дощів триває до березня, і особливо сильні дощі йдуть в основному усередині країни. Ідеальний період для відпочинку на Мадагаскарі - з травня по жовтень.

практична інформація
Мегаполіс острова - Антананаріву, який також є самим густонаселеним містом з 1,5 мільйонами жителів. Офіційні мови - Малагасійська і французька, але в популярних туристичних напрямках ви також можете без проблем говорити по-англійськи. Офіційна валюта Мадагаскару - малагасійська аріарі. Банкоматів на острові не так багато, тому краще завжди мати при собі досить готівки. Можливість оплати карткою не менше унікальна. Громадянам Чехії для в'їзду на Мадагаскар потрібна віза, яку вони отримають під час очікування після прибуття в країну. Ніякої спеціальної вакцинації не потрібно. Часовий зсув становить +1 година порівняно з літнім часом і +2 години в порівнянні із зимовим часом.